preloader

HABERLER

1994 yılından bu güne nakliye sektöründe yer alan firma edinmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Uluslararası Kara Taşımacılığı, Deniz Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, Forwarderlik, Konteyner Depolama ve Gümrükleme hizmetleri ile hizmetlerine başarı ile devam etmektedir.

Bilindiği üzere Kara Nakliyesi, hizmet sektörünün en önemli kollarından biri olup; özel bir uzmanlık, iş bağlantıları ve konusunda profesyonel bir kadronun varlığını zorunlu kılar. Zaman yönetimini doğru yapmak verilen kaliteli hizmet kadar önemlidir.

Hizmette kalite, hızlı ve güvenli teslimat, ürünlerin depolanması ve taşınması konularında Delta Nakliyat tüm personeli ile sektördeki yükselişine devam etmektedir.

Tüm bunların yanı sıra zamanın beraberinde getirdiği yenilikleri takip ederek firma bünyesine katan Delta Nakliyat araç filosunu ve diğer ekipman, donanımları arttırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Öz varlık olarak Filosunda 40 Tır ve 40 Kamyon bulundurmaktadır. C-2 Belgesi yeterliliğine sahip olan firma her geçen gün ihtiyaca yönelik donanımlarını günümüz teknolojisi ile bağdaştırarak arttırmaktadır.

Delta Nakliyat Hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz www.deltanakliyat.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.